Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nergis Kumbasar’dan kızı Yasmin’in fotoğrafları hakkında konuştu

Nergis Kumbasar'dan kızı Yasmin'in fotoğrafları hakkında konuştu

Magazin

Nergis Kumbasar’dan kızı Yasmin’in fotoğrafları hakkında konuştu

Mehmet Ali Erbil’den olan kızı Yasmin’in sosyal medya da paylaştığı fotoğraflar üzerine devamlı magazin gündemine gelmesine ilişkin, Yasmin’in annesi Nergis Kumbasar yorumda bulundu.

Yasmin Erbil’in devamlı sosyal medyadaki fotoğrafları nedeni ile gündeme gelmesi sonucu, magazin gündemine ‘baba tepkisi’ olarak gündeme gelen, bu sebeple de Yasmin Erbil’in yurt dışına oyunculuk eğitimi almaya gönderilmesi hakkında Kumbasar’dan açıklama geldi.

Kiralık Aşk dizisinde birlikte rol aldığı Onur Topçu ile Nişantaş’ında objektiflere takılan Nergis Kumbasar, kızının fotoğraflarının devamlı magazin gündemine haber olması ile ilgili rahatsızlığını dile getirdi.

Yasmin Erbil’in paylaştığı fotoğraflar yüzünden de, Erbil ile aralarının açıldığı iddialarını da açıklığa kavuşturan Nergis Kumbasar, “Babası Yasmin’e herhangi bir kısıtlama getirmesi gibi bir durum yok, Yasmin’de gayet normal giyiniyor, o aklı başında bir kızdır” dedi.

Kızının bu şekilde devamlı gündeme gelmesinden sıkıldığını, kızının paylaşımlarının dozunda olduğunu söylerken, gündem eksikliği nedeni ile magazinin gündem yaratmaya çalıştığını düşündüğünü söyledi.

Çıkan haberlerin kızının psikolojisini de etkilediğini belirten Kumbasar, kızım da hakkında yapılan haberlere üzülüyor diyerek, Onur Topçu ile gezmesine devam etti.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı