Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nereden Nereye’den afiş geldi vizyon tarihi de belli oldu!

Film Haberleri

Nereden Nereye’den afiş geldi vizyon tarihi de belli oldu!

Çekimleri İstanbul ve Bodrum’da yapılarak tamamlanan, İnsigna’nın yapımcılığını üstlendiği 90 dakikalık sinema filmi Nereden Nereye’nin vizyon tarihi belli olurken, filmin afişi de yayınlandı.

Nereden Nereye'den afiş geldi vizyon tarihi de belli oldu!

Volkan Dönmez’in yönetmenliğini, Selim Çirput’un da senaristliğini üstlendiği komedi filminin başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

‘Hayallerinin Peşinden Koşanların Hikayesi’ sloganı ile tanıtılan film 28 Nisan 2017 Cuma günü vizyona girerek sinemaseverler ile buluşacak.

Filmde, Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır.

Bir gün gazetede ülkenin en popüler yapımcılarından Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi), ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur.

Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir? İşte orası biraz muammadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı