Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Necati Şaşmaz: Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor

Magazin

Necati Şaşmaz: Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor

Necati Şaşmaz yeni yıldan sonra Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin her an ekrana gelebileceğini açıkladı.

11 yıldan daha uzun süren Kurtlar Vadisi son yıllarında ciddi reyting kayıpları yaşamış ve yaşanan bu kayıplar dolayısı ile kanal yönetimleri tarafından yayından kaldırılmasına yönelik adımlar atılmıştı. Son olarak Akasya Durağı, Cennet Mahallesi ve Çocuklar Duymasın dizilerinin benzeri versiyonlar ile geri ekranlara gelmesi Kurtlar Vadisi için de adım atılmasını sağladı. Bir basın açıklaması yaparak durumu hayranları ile paylaşan ekranların efsane ismi Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yakın zamanda ekranlara tekrar geri dönecek olduğunu, hazırlıkların henüz daha sürdüğünü belirtti.

”Kurtlar Vadisi Kaos” Geliyor

2018 yılında yayına gireceği açıklanan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başrolunda yine Polat Alemdar rolü ile kendisinin olacağını, ancak yeni seride daha farklı durumların olabileceğini açıklayan Şaşmaz, ‘kaos teorisi” durumunun ele alınacak olduğunu açıkladı. Dizide kaos yönetimi ve durumu ele alınacak olurken Türkiye’de yaşanan darbe girişimi konularının da diziye dahil edilebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Dizide rol alacak olan karakterlerin eski karakterler ile aynı olup olmayacağı, dizinin genel konusu ve sahnelerinin eskiye oranla daha fazla iyileştirilmesinin de beklentiler arasında olduğu belirtilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı