Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nebahat Çehre’de ‘Bir Dilek Tut’ dedi

Kültür Sanat

Nebahat Çehre’de ‘Bir Dilek Tut’ dedi

Ünlü şarkıcı Cenk Eren’in Bostancı Kültür Merkez’inde verdiği konserde sahneye çıkan Nebahat Çehre, söylediği şarkı ile büyük bir beğeni topladı.

Nebahat Çehre'de 'Bir Dilek Tut' dedi

30 yıl aradan sonra, ilk kez şarkı söyleyen Nebahat Çehre, Özgür Mansur’un hazırladığı kıyafet ile sahnede göz doldururken, ‘Bir Dilek Tut’ derneği için de şarkı söyledi.

Konser’de açılışı Saba Tümer yaparken, 2500 kişinin yer aldığı salonda ‘Büklüm Büklüm’ şarkısını seslendiren Nebahat Çehre, herkes tarafından ayakta alkışlandı.

Güzel oyuncu, Cenk Eren’in sahnesini paylaşıyor olmaktan mutluluk duyduğunu belirtirken, çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi için sahne aldığını belirtti.

Bir Dilek Tut için sahneye çıkan Çehre, 3 çocuğumuzun dileklerini hayata geçirdik dedi. Çehre, sözlerine devam ederken, “Bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer almak benim için büyük Onur. Çocuklarımıza bir nebze de olsa katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize” açıklamasında bulundu.

Cenk Eren’in performansı ile ilgili de konuşan Çehre, “Cenk, yaptığı albümler ve sesi ile Türkiye’de ki en önemli isimlerden biri. Projeyi bana getirdiğinde zevkle kabul ettim. Onunla aynı sahnede olmak benim için büyük mutluluk.” şeklinde konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı