Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ne Seninle Ne Sensiz’e zorunlu RTÜK arası

Ne Seninle Ne Sensiz'e zorunlu RTÜK arası

Televizyon

Ne Seninle Ne Sensiz’e zorunlu RTÜK arası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni sezon öncesinde tüm kanal yöneticileri ile tek tek bir araya gelerek, evlilik ve benzeri formattaki programlar için görüşmelerde bulundu.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK’ün) kanal yöneticileri ile yaptığı toplantılar sonrasında ‘evlilik programlarının’ yayından kaldırılmasına karar verildi.

Daha önce Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur isimli programı sunan Seda Akgül’ün, ‘barıştırma’ konseptli programı Ne Seninle Ne Sensiz’de çıkartılan kanun hükmünde kararnameler kapsamına girmişe benziyor.

Reytinglerde durumu iyi olan programın araya girmesi, RTÜK ile yapılan toplantı sonrasında zorunlu bir hamle olarak görüldü.

Bu arada yapımcıların ve program ekibinin Ne Seninle Ne Sensiz’i yeni bir format’a taşıyacağı konuşuluyor.

Seda Akgül’de bu ara ile ilgili “Yaz dolayısıyla kısa bir ara veriyoruz. İçeriğimizi de biraz zenginleştireceğiz, değiştireceğiz, yenileştireceğiz ve tekrar en yakın zamanda karşınızda olacağız. Çok çok yakında…” açıklamasını yaptı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı