Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Naz Mila, ünlü olmanın yolunu buldu

Naz Mila, ünlü olmanın yolunu buldu

Magazin

Naz Mila, ünlü olmanın yolunu buldu

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programının popüler gelin adaylarından Naz Mila, programın yayından kaldırılmasından sonra paylaşımlarında ki cesaret dozunu iyice arttırmaya başladı.

Ali Ağaoğlu’nun ultra lüks yatında Ağaoğlu’nun kardeşi ile birlikte görüntülenmesinin ardından bir süre sessizliğe bürünen Naz Mila, adeta bir döndü pir döndü. İzdivaç programı da yayından kaldırılınca, iyice açılıp saçıldı.

Evlilik programında taliplerini arayan sessiz gelin adayı Naz Mila, programın yayından kaldırılmasından sonra, programda ki gerçekler ile ilgili konuşup, her şeyin sahte olduğunu belirtip, parasını alamadığını dile getirdi.

Daha sonra da ardı ardına cesur paylaşımlar ile adından söz ettirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde kalçasına yaptırdığı dövmesini gösteren bir pozu paylaşan Naz Mila, yeni paylaştığı pozlar ile kalçası ve yine dövmesini ön plana çıkaran resimler yükledi.

Gelin adayı Naz’ın bu paylaşımları, ünlü olmanın kısa yolu cesur paylaşımlardan geçer eleştirilerinin yapılmasına neden oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı