Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Naz Elmas, Sevgilisi ile Nişantaşı Sokaklarında

Naz Elmas, Sevgilisi ile Nişantaşı Sokaklarında

Magazin

Naz Elmas, Sevgilisi ile Nişantaşı Sokaklarında

Haziran Gecesi’nde ki Havin rolü ile ünlenen ve son olarak Show Tv’de yayınlanan İstanbul Sokakları dizisinde rol alan Naz Elmas, geçtiğimiz gün sevgilisi ile yürürken görüntülendi.

Bankacı Cemre Bozer ile birlikte olan güzel oyuncu, Nişantaşı’nda sevgilisi ile el ele gezerken görüntülenen Elmas, evlilik ile ilgili konuştu.

4 aydır Cemre Bozer ile ilişkisi bulunan Naz Elmas, köpeği için alışveriş yapıp, bir AVM’den köpeğine elbise ve kıyafet satın aldığını belirtti.

Sevgilisi ile el ele tutuşan ve sohbet esnasında da sevgilisinin elini hiç bırakmayan Naz Elmas, ilişkisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha önce Emre Kıramer ile 2014-2015 yılları arasında evli olan güzel oyuncu, evlilik ile ilgili yöneltilen soruya şu cevabı verdi:

“Şimdilik böyle mutluyuz. Evlilik için şu an erken 4 ay oldu. Ayrıca hamile dedikoduları çıkmış yalan. Evlenmek erken ama böyle yaşamak güzel. Biz böyle mutluyuz. Hatta böyle çocuğa da razıyız. Köpeğime kıyafetler aldık’ dedi.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı