Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Natalie Portman’lı Jackie için afiş yayınlandı

Film Haberleri

Natalie Portman’lı Jackie için afiş yayınlandı

Darren Aronofsky’nin yapımcılığını üstlendiği, oscar ödüllü Natalie Portman’ın başrolünde yer aldığı Jackie filmi için afiş yayınlandı.

jackie 20 ocakta vizyona girecek

74. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde aday gösterilen Portman, bu filmdeki performansı sayesinde de 2017 oscar ödülleri için favori adaylardan olarak görülüyor.

ABD’nin ve Dünya’nın en karanlık ve gizemli olayları arasında görünen eski ABD Başkanı John F. Kennedy suikastı’nın sonrasına odaklanılan filmde Natalie Portman, A.B.D.’nin ikonik First Lady’si Jacqueline Kennedy Onassis’i oynuyor. Portman’ın eleştirmenler tarafından kariyerinin en iyisi olarak nitelenen performansıyla çok konuşulan filmde ona Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup ve John Hurt eşlik ediyor.

Yönetmenlik koltuğunda The Hollywood Reporter tarafından “günümüz sinemasının en yetenekli yönetmenlerinden biri” olarak gösterilen, Oscar adayı “No”‘nun yönetmenliğini yapan Pablo Larraín bulunuyor. Jackie, Türkiye’de 20 Ocak’ta vizyona girerek sinema severler ile buluşacak.

Jackie için yayınlanan afiş:

jackie filminin afişi

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yeni Haberler

Yukarı