Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Natalie Portman’lı Jackie için afiş yayınlandı

jackie 20 ocakta vizyona girecek

Film Haberleri

Natalie Portman’lı Jackie için afiş yayınlandı

Darren Aronofsky’nin yapımcılığını üstlendiği, oscar ödüllü Natalie Portman’ın başrolünde yer aldığı Jackie filmi için afiş yayınlandı.

74. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde aday gösterilen Portman, bu filmdeki performansı sayesinde de 2017 oscar ödülleri için favori adaylardan olarak görülüyor.

ABD’nin ve Dünya’nın en karanlık ve gizemli olayları arasında görünen eski ABD Başkanı John F. Kennedy suikastı’nın sonrasına odaklanılan filmde Natalie Portman, A.B.D.’nin ikonik First Lady’si Jacqueline Kennedy Onassis’i oynuyor. Portman’ın eleştirmenler tarafından kariyerinin en iyisi olarak nitelenen performansıyla çok konuşulan filmde ona Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup ve John Hurt eşlik ediyor.

Yönetmenlik koltuğunda The Hollywood Reporter tarafından “günümüz sinemasının en yetenekli yönetmenlerinden biri” olarak gösterilen, Oscar adayı “No”‘nun yönetmenliğini yapan Pablo Larraín bulunuyor. Jackie, Türkiye’de 20 Ocak’ta vizyona girerek sinema severler ile buluşacak.

Jackie için yayınlanan afiş:

jackie filminin afişi


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı