Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nagihan Karadere’ye Hollywood’dan teklif

Nagihan Karadere'ye Hollywood'dan teklif

Magazin

Nagihan Karadere’ye Hollywood’dan teklif

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor isimli yarışmaya katıldıktan sonra önü açılan milli sporcu Nagihan Karadere, yarışmanın ardından, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları’na katılmıştı.

Survivor’a katılıp, iyi ya da kötü sergiledikleri performanslara bakmaksızın medya kariyeri anlamında önleri açılanlar arasına milli atlet Nagihan Karadere’de katıldı. O da artık oyuncular kervanında yer alıyor.

Ah Be İstanbul isimli bir filmde rol alan Karadere, Ramiz Özbay ile Varol Porsemay’ın sahibi olduğu Hollywood Prodüksiyon tarafından davet edildiği Hollanda’ya gitti. Karadere, Salar Zarza’nın yönetmenliğini üstlendiği Out for Vengeance filminde rol alırken, Hollanda’da bir organizasyona da katıldı.

Pamela Anderson, Mishael Lopes Cardozo, Michael Madsen, Michael Dudikoff gibi isimler bir organizasyonda bir araya gelen Karadere, Fransız bir yapımcıdan Hollywood’da çekilecek bir film için teklif aldı.

Bu konuda açıklama yapan Nagihan Karadere, “Oyunculuk en az spor kadar disiplin isteyen bir iş. Uluslararası bir başarı elde etmek adına Los Angeles’ta oyunculuk derslerine başlayacağım. Teklifi de değerlendireceğim” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı