Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Sandal: Bundan sonra yasal haklarımı kullanacağım

Magazin

Mustafa Sandal: Bundan sonra yasal haklarımı kullanacağım

Mustafa Sandal eşi ile ilgili ve kendisi hakkında bir daha ortaya iftira atılmamasını istedi.

Mustafa Sandal eşi Emina Sandal ile boşanacak olduğu iddialarının basında sürekli olarak kendisine yer bulduğunu, gerekli olan açıklamaları doğru ve dürüst, yalan söylemeden yapmalarına rağmen hala daha konunun üzerine gidildiğini ifade etti. Bundan dolayı kendisinin tekrar son kez açıklama yapmak zorunda kaldığını açıklayan Mustafa Sandal, basın mensuplarına teşekkür ederek, haklarında iftira atan basın mensupları ile ilgili olarak da gerek sosyal medya gerek haber olarak her türlü iddiaları yargıya taşıyacak olduğunu açıkladı.

”O Dünyanın En İyi Annesi”

Eşim diyerek bahsettiği Emina Sandal ile sorunlar yaşadığını açıklamasa da doğrulayan şarkıcı, eşinin dünyanın en iyi kalpli annesi, en iyi eşi ve en iyi insanı olarak görmeye devam edecek olduğunu açıkladı.

Kendisi hakkında ve eşi hakkında ortaya atılan iddiaların doğru olmadığı gibi konunun büyütülerek sürekli olarak tekrar tekrar basında yer aldığını belirten ünlü isim, bundan sonra gerekli hassasiyetlerin duyulması ve göz önüne alınarak hareket edilmesi gerektiği açıklamasında bulundu. Ünlü şarkıcının son dönemde eşi ile yaşadığı sorunlar üzerine açıklama yapmak zorunda kaldığı biliniyordu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı