Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli’nin boks ile imtihanı

Mustafa Ceceli'nin boks ile imtihanı

Magazin

Mustafa Ceceli’nin boks ile imtihanı

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, konser için gittiği Kayseri’de, konseri sonrasında İstanbul’a dönüş yapmadan, Balkan şampiyonu boksör ile ringe çıktı!

Bir süredir boks dersleri aldığı bilinen Mustafa Ceceli, geçen hafta Kayseri’de müzik severler ile buluşup, Kayserililere müzik şöleni yaşattı.

Konser sonrasında hemen İstanbul’a dönüş yapmayarak, 2016 Balkan Şampiyonu Hayriye Türksoy ile buluşup, şampiyon boksör ile ringe çıktı.

3. Açık Wushu Balkan Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak ülkemizi gururlandıran 18 yaşında ki sporcu ile maç öncesinde de uzun soluklu bir sohbet gerçekleştirdi.

Sohbet sonrasında, Türksoy’dan gelen maç teklifini de kırmayan Ceceli, eldivenleri takıp ringe çıktı.

Türksoy’dan ardı ardına gelen yumrukları savuşturmaya çalışırken, kendini korumakta zorluk çektiği öğrenilen Ceceli, an an da saldırıları savuşturamadığında zorluk yaşadı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı