Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Ceceli: Sıkıntın mı var koçum?

Magazin

Mustafa Ceceli: Sıkıntın mı var koçum?

Mustafa Ceceli sosyal medyadan bir kullanıcıyı tehdit etti.

Yaşadığı evlilik ve benzeri durumlar dolayısı ile son dönemin magazin sayfalarından adı eksik olmayan şarkıcı Mustafa Ceceli, dindarlığı ile de sosyal medyanın gündemini çekiyor. Özellikle Ramazan aylarında özellikle televizyon programlarında Ramazan programlarında yer alan Mustafa Ceceli, son olarak sosyal medyayı hedef aldı.

İrem Derici ile kendi haberlerinin çıkmasının hemen ardından sosyal medyadan İrem Derici’ye gelen bir yorum üzerine kullanıcıyı etiketleyerek ”Senin herhangi bir sıkıntın mı var koçum?” demesi dikkat çekti.

‘Sana Öğretiriz’

Mustafa Ceceli, ayrıca diğer yorumunda da kullanıcıyı adeta tehdit ederek ”bilmediğin konuda konuşmamayı sana öğretmediler mi…. öğretiriz” yorumunu yaptığı göze çarptı. Yaşanan bu skandalın ardından sosyal medya kullanıcıları Ceceli’nin din üzerinden bir takım okumalar vs yaptığını, ancak kendisine dönüp bakmadığını yazdı. Ceceli’nin daha önce evliliği ile ilgili skandallar ortaya çıkmış ve bu iddialara herhangi bir yanıt vermeyerek dikkat çekmişti. Ceceli‘nin son dönemde bu ve buna benzer tavırlarından dolayı sosyal medyada sık sık tepkilerin odağında kaldığı oldukça fazla biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı