Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Yıldırım ile Özge Gürel aynı filmde!

Murat Yıldırım ile Özge Gürel aynı filmde!

Film Haberleri

Murat Yıldırım ile Özge Gürel aynı filmde!

Fas’lı güzel İmane Elbani ile Dünya evine girmesi sonrasında, tabiri caizse ‘nasibi açılan’ başarılı oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım’ın Fahriye Evcen ile başrolü paylaştığı Sonsuz Aşk filmi Mart ay’ının son haftasında vizyona girecek.

Murat Yıldırım ile Özge Gürel aynı filmde!

Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının sunuculuğunu Selçuk Yöntem’den devralan yakışıklı oyuncu, Sonsuz Aşk filminde ‘doktor’ karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde de Pitbull’un klibinde eşi ile birlikte rol alan başarılı isim, hız kesmeden yeni bir proje için daha kolları sıvadı.

Yıldırım’ın, geçtiğimiz haftalarda final yapan Yıldızlar Şahidim dizisinin güzel başrolü Özge Gürel ile aynı filmde başrolü paylaşacakları öğrenildi.

İkilinin birlikte rol alacağı proje, 2004 yapımı romantik komedi filmi olan ve Adam Sandler’ın başrolünü paylaştığı 50 İlk Öpücük’ün Türkiye uyarlaması olacak.

Orjinal senaryoya sadık kalınması durumunda, Murat Yıldırım’ın Adam Sandler’ın “Doktor Henry Roth”u canlandırması bekleniyor.

50 İlk Öpücük’ün konusu

Henry Roth, bir Hawaii cennetinde sonsuz sayıda kadınla hiçbir bağ kurmadan gönlünce yaşamakta olan bir doktordu. Ta ki Lucy Whitmore ile tanışana denk. Henry ve Lucy birbirlerinden gerçekten hoşlanırlar ve aralarında ciddi bir ilişki başlamak üzeredir. Ancak Lucy, ertesi gün uyandığında, Henry’i tanımaz ve bu durum genç adamı çok şaşırtır. Çok geçmeden Henry, genç kadının kısa süreli hafıza sorununun olduğunu fark eder. Lucy her sabah uyandığında yaşadığı önceki günü hatırlamamaktadır. Yine de Henry, bu durumun, kendisine engel teşkil etmesine izin vermemekte kararlıdır. Her yeni günde Lucy’i kendisine bir kez daha aşık edebilmek için mücadele etmekten asla vazgeçmeyecektir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı