Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Ünalmış’ın yeni dizisi belli oldu

Murat Ünalmış'ın yeni dizisi belli oldu

Dizi Haberleri

Murat Ünalmış’ın yeni dizisi belli oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve pek çok ödül alan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol alan Murat Ünalmış’ın, Fox Tv ekranlarında başlayacak yeni dizisi ile el sıkıştığı öğrenildi.

Ekrana getirdiği dizilerle büyük bir beğeni toplayan Fox Tv, yaz sezonunda da bu atılımı sürdürme kararı alarak ve büyük bütçeli dizileri ekrana taşımaya devam ediyor.

Bu projelerden biri de Murat Ünalmış’ın el sıkıştığı, 25 Film şirketinin yapımcılığını yapacağı ‘Deli Gönül’ adlı dizi olacak.

Daha önce, Bıçaksırtı adlı dizinin yönetmenliğini yapan Selim Demirören’in yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş kaleme alacak.

Dizinin diğer başrollerinin kim olduğu henüz belirlenmezken, bu konuda da cast çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Ünalmış dizide, dizide hayatında değer verdiği her şeyi kaybetmiş bir öğretmen rolüne hayat verecek. İstanbul’a taşınıp özel bir okulda göreve başlayacak olan yakışıklı oyuncu, metropolde tutunabilmek için büyük bir mücadeleye atılacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı