Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un boşanma davası 5 dakika sürdü

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma davası 5 dakika sürdü

Magazin

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un boşanma davası 5 dakika sürdü

Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç ve ekranların güzel oyuncusu Merve Boluğur’un bir süre önce resmen duyurdukları, ilişkilerinin bittiği açıklamasının ardından, aile mahkemesine başvuran çift resmen boşandı.

Ha ayrıldılar, ha ayrılacak haberlerine rağmen her defasında reddedilen ayrılık, Murat Dalkılıç’ın sosyal medyadan paylaştığı açıklama ile resmileşmiş, gözler çiftin görülecek boşanma davasına çevrilmişti.

Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davaya, Merve Boluğur avukatı ve oyuncu arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile gelirken, Murat Dalkılıç’ta avukatı ile beraber geldi.

5 DAKİKA SÜRDÜ

İki ismin anlaşmalı olarak boşanmak için başvurduğu aile mahkemesinde, iki taraf da tazminat ya da nafaka talepleri olmadığını belirtti. Güneş gözlüğü mahkeme salonuna giren Murat Dalkılıç, hakim’in uyarısı üzerine gözlüğü çıkartırken, davaları 5 dakika da görüldü.

24 Ağustos 2015’de dünya evine giren ünlü çift, 5 dakika süren davaları sonrasında boşanma kararı verildikten sonra geldikleri gibi ayrı ayrı adliye salonundan ayrıldılar.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı