Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk yaşıyor!

Medya

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk yaşıyor!

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel

Bir süre önce eski eşi ile arasında yaşanan sorunlar dolayısı ile boşanmayı tercih eden Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç ayrılığın ardından kısa süre geçmesine rağmen mutluluğu başkasında buldu. Boluğur ile 2 yıl süresince evli kalan ancak yaşanan olumsuzluklar ve anlaşmazlıklar dolayısı ile boşanan çift, ayrılığın ardından 4 ay geçmesinin üzerine birbirleri hakkında kötü herhangi bir söz ifade etmemiş ve bu tavırlarıyla dikkat çekmişlerdi.

Ancak bugün ortaya çıkan detaylara göre bir süre önce Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel’in 5 günden bu yana Murat Dalkılıç ile aşk hayatı yaşamaya başladığı iddia edildi.

Hande Erçel Ayrılığı Doğrulamıştı

Gloria Jean’s isimli kahve zincirlerinin sahibi Mehmet Dinçerler ile bir süredir aşk yaşayan Hande Erçel, Dinçerler tarafından ayrılık iddiaları yalanlansa iddiaların doğru olduğunu belirtmiş ve gündemi değiştirmişti.

Yeni dönemde ekranların aranan yüzlerinden birisi olan Hande Erçel’in bugün sosyal medya hesapları üzerinden konu hakkında iddiaları doğrulayacak veya yalanlayacak bir açıklama yapabileceği tahmin ediliyor. Güzel oyuncunun bir süreden beridir aşk hayatının tıpkı Murat Dalkılıç gibi çalkantıda olduğu biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı