Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Dalkılıç açıkladı! Merve Boluğur ile boşanıyorlar!

Magazin

Murat Dalkılıç açıkladı! Merve Boluğur ile boşanıyorlar!

2 yıl önce Ağustos ayında Dünya evine giren oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç’ın ayrılacakları dedikodusu uzun süredir kulaktan kulağa dolaşıyordu.

Murat Dalkılıç açıkladı! Merve Boluğur ile boşanıyorlar!

Bu iddialar her defasında farklı gerekçeler gösterilerek ortaya atıldığında, taraflar bu haberleri yayınlıyor ve inkar ediyordu.

Son yaşanan gelişme ise Merve Boluğur’un ayrı eve çıkmak için ev bakmaya başlamış olması ve Murat Dalkılıç’ın doğum gününde yanında olmaması idi.

Beklenen oldu ve taraflar inkar etme politikasından vazgeçip, ayrıldıklarını doğruladı. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medyadan evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını açıkladı.

İşte Dalkılıç’ın o açıklaması:

“Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur’la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık…

Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır.

Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı