Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz’dan utandıran iltifatlar

Magazin

Murat Boz’dan utandıran iltifatlar

O Ses Türkiye’nin jürisi, başarılı pop şarkıcısı Murat Boz, geçtiğimiz akşam oyuncu sevgilisi Aslı Enver ile bir mekandan çıkarken görüntülendiler.

Murat Boz'dan utandıran iltifatlar

Mekan çıkışında görüntülenen ünlü çift, gayet mutlu ve neşeli görünürken, kendilerine uzatılan mikrofonlara da açıklamalarda bulundular.

Her fırsatta sevgilisinin oyunculuğunu öven Murat Boz, Etiler’de ki bir mekandan çıktıkları esnada basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Star Tv’nin yeni dizisi İstanbullu Gelin’de Özcan Deniz ile başrolü paylaşan Aslı Enver, her şeyin yolunda olduğunu belirtti.

Murat Boz ise, Cuma günleri yayınlanan sevgilisinin dizisini hiç kaçırmadığını ve takip ettiğini söylerken, “İstanbullu Gelin”de oynayan Aslı Enver’in performansı için “Hayranlıkla izliyorum ve sevgilimle gurur duyuyorum, Türkiye’de başlıca oyuncuları arasında sayarım” diyerek sevgilisinin oyunculuğuna övgüler yağdırdı.

Bu iltifatlar karşısında mahçup olan Aslı Enver, “Bunları benim yanımda sormak zorunda mısınız? Ben utanıyorum beni övünce” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı