Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz, yeni spor arabasına servet ödedi

Murat Boz, yeni spor arabasına servet ödedi

Magazin

Murat Boz, yeni spor arabasına servet ödedi

Kardeşim Benim 2 filmi ile yakında sinemada izleyici ile buluşmaya hazırlanan yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, sahip olduğu arabalar listesine 1.2 milyonluk bir spor araba dahil etti.

Hali hazırında 1 milyon liralık bir cipi olan yakışıklı şarkıcı, Mercedes marka yeni bir spor araba aldı. Nişantaşı’nda sevgilisi Aslı Enver ile birlikte yeni arabası ile turlarken görüntülenen Boz’un arabasının 1.2 milyon değerinde olduğu öğrenildi.

Lüks otomobili ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülenen Boz, sevgilisi Aslı Enver ile birlikte bir restoran’a girip yemek yedikten sonrada, yeni arabası ile oradan ayrıldı.

Bayram sonrasında Aslı Enver’i ailesinden isteyeceği konuşulan Murat Boz ile Aslı Enver çiftinden yakında mutlu haber gelmesi bekleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı