Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Boz ile yapılan seslendirme sözleşmesini feshettiler

Murat Boz ile yapılan seslendirme sözleşmesini feshettiler

Film Haberleri

Murat Boz ile yapılan seslendirme sözleşmesini feshettiler

Masha and The Bear (Maşa ve Koca Ayı) çizgi filmi için Majestic Film ile, seslendirme için sözleşme imzalayan Murat Boz’un sözleşmesi feshedildi.

Son günlerde Rıdvan Dilmen, Arda Turan ve Burak Yılmaz ile birlikte hedef tahtasında olan, referandum ‘EVET’ videoları sebebi ile de çokça eleştirilen Boz’a bir darbe de Ruslardan geldi.

Bir çok filmde seslendirme yapan Murat Boz, Şubat’ta vizyona girecek olan Fırıldak Ailesi filminde de seslendirme yapacak.

Maşa ve Koca Ayı çizgi filminin telif haklarına sahip olan Rus merkezli Animaccord Animation Studios’a ait 21 Nisan’da vizyona girecek.

Animaccord Animation Studios’ın, Türkiye’de yayınlanacak film için anlaşmaya vardığı Majestic Film’de, Murat Boz ile seslendirme için anlaşma imzalamıştı.

Ancak iddialara göre, Rus şirket’in talebi üzerine Majestic Film’in, Murat Boz ile yaptığı anlaşmayı feshettiği söylendi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı