Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu’nun yalanı kesinleşti! Öpüştüğü kadın öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı imiş!

Magazin

Murat Başoğlu’nun yalanı kesinleşti! Öpüştüğü kadın öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı imiş!

Ünlü oyuncu ve işletmeci Murat Başoğlu hakkında haftalardır süren spekülasyon sonunda netleşti. Başoğlu her ne kadar inkar etse de, teknede öpüştüğü kadının, abisinin kızı olduğu kesinleşti.

Murat Başoğlu'nun yalanı kesinleşti! Öpüştüğü kadın öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı imiş!

Daha bugün Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na yaptığı açıklamalarda ısrarla gerçeği reddedip, öpüştüğü kadının Olga adında hakkında başka bir şey bilmediği, sahilde tanıştığı bir Rus olduğunu tekrar etti.

Yine de gerçeği söylemediğinin farkında olduğu için, ortaya çıkma ihtimaline karşı, eğer yeğenim olsa eşi ondan boşanmaz mı? Ama yine de belki 3 ay sonra boşanırlar, ben ne bileyim aralarında sorun var mı yok mu diyerek, zemin hazırlama girişimleri de işe yaramadı.

Eşini aldattığı kadının öz abisinin kızı Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu, yeğeninin eşinin avukatı tarafından açıklandı. Avukat Handan Yazıcıoğlu, olayı yargıya taşıyıp, boşanma davası açtıklarını duyurdu.

Yazıcıoğlu yaptığı açıklamada, “Burcu Başoğlu Kabadayı, Murat Başoğlu’nun öz ağabeyinin kızıdır. Bunun altını çiziyorum. Kendisi özbeöz yeğenidir. Bugün Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. 6’ıncı Aile Mahkemesi Dosya Numarası: 2017/ 673’tür. Bu sürece yargı karar verecek. Kendisinden 2 milyon lira talep ettik. Ancak şu an detaylı açıklama yapmak çok doğru değil. Tüm delillerimiz dosyamızda. İş yargıya intikal etmiştir” diyerek ensest ilişkiyi doğruladı.

Başoğlu’nun ısrarla inkar etmesine rağmen avukat tarafından yapılan bu açıklamaya nasıl bir cevap vereceği de merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı