Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu’nun mal varlığına tedbir konuldu

Murat Başoğlu'nun mal varlığına tedbir konuldu

Magazin

Murat Başoğlu’nun mal varlığına tedbir konuldu

Ünlü sunucu, oyuncu ve işletmeci Murat Başoğlu’nun abisinin kızı ile olan uygunsuz görüntülerinin basına sızması sonrasında yerden yere vurulmuş, hayasızlık gerekçesi ile hakkında kamu davası açılmıştı.

Yurtdışına çıkış yasağı konulan Murat Başoğlu, İzmir ve İstanbul’da bulunan iki mülkünü de bu gelişmeler sonrada satışa çıkarması ile gündeme geldi. İlişki yaşadığı eşi Burcu Başoğlu Karadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın tazminat davası açtığı Başoğlu’nun bu hamlesi Başoğlu’nu harekete geçirdi.

Açılan davalar nedeni ile üzerine olan malları satışa çıkardığını öğrenmesi sonrası avukatı aracılığı ile mahkemeye başvuran Selçuk Kabadayı, Başoğlu’nun mal varlığına tedbir koydurdu.

2 MÜLK 20 MİLYON LİRA

Posta yazarı Müge Dağıstanlı haberinde, Başoğlu’nun İzmir ve İstanbul’daki satışa çıkardığı iki mülk için 20 milyon istediği yer aldı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı