Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu’ndan kendini affetirme mesaisi

Murat Başoğlu'ndan kendini affetirme mesaisi

Magazin

Murat Başoğlu’ndan kendini affetirme mesaisi

Bodrum’da deniz açıklarında teknesinde bir kız ile öpüşürken görüntülenince magazin basının bir numaralı haberi konumuna gelen Murat Başoğlu, kendini affetirmek için yoğun mesai harcıyor.

Fotoğrafların basınıza sızması sonrası evinden dışarı adım atmayan Başoğlu, Gündoğan’da ki evlerinde kendisini Hande Bermek’e affettirmek için çabalamaya devam ediyor.

Çifte yakın kaynaklara göre, Bermek yumuşamadığı için Murat Başoğlu henüz başarılı olabilmiş değiş ama pes etmeye de niyeti yok.

Sabah’da yer alan habere göre Başoğlu, eşi Hande Bermek’i de alıp 1 aylığına Amerika’ya giderek, orada buzları eritip kendini affettirmeyi deneyecek!


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı