Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Murat Başoğlu hala Türkiye’de

Murat Başoğlu hala Türkiye'de

Magazin

Murat Başoğlu hala Türkiye’de

Yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen oyuncu ve işletmeci Murat Başoğlu’nun deniz üzerinden Yunanistan’a gittiği, bir başka iddialara göre ise ABD’ye gittiği iddia edilmişti.

Yurtdışında olduğu sanılan, hatta geçtiğimiz günlerde bir gazetecinin sorularını yanıtlamayarak, kaçamak cevaplar vermesi nedeni ile yurtdışında olduğu sanılan Başoğlu evinde görüntülendi.

Bodrum Gündoğan’da ki evinin bahçesinde uzun uzun telefonla görüşürken görüntülenen Başoğlu’nun sakallarını uzattığı, kendisine pek bakmadığı göründü. Murat Başoğlu için geçtiğimiz günlerde de yurtdışına çıkış yasağı kondu.

Öte yandan, Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek’de hala eşi ile birlikte Bodrum Gündoğan’da ki evinde kalmaya devam ediyor. Evinde ara ara misafirler ağırlayan Bermek’in, gelen bir arkadaşını kapıda karşıladığı anlarda oldukça mutlu olduğu göründü.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı