Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Müjde Uzman çıkan haberlere kızdı

Müjde Uzman çıkan haberlere kızdı

Magazin

Müjde Uzman çıkan haberlere kızdı

Güzel oyuncu Müjde Uzman, Kiralık Aşk dizisinde ki rol arkadaşı Serkan Dağlı ile objektiflere yakalandı. Bu karelerin kullanılarak yazılan haberler ise Uzman’ı oldukça sinirlendirdi.

Kiralık Aşk dizisinde rol alan güzel oyuncu Müjde Uzman, yine aynı diziden rol arkadaşı olan Serkan Dağlı ile Cihangir’de görüntülendi.

Fotoğrafları çekilince yüzünü kapatmaya çalışan Uzman’ın, yazılan haberlerde ‘İzin aldın mı? İzinsiz çekemezsin’ diyerek muhabirlere çıkıştığı iddia edildi.

Bu şekilde tepki gösterdiği ile ilgili çıkan haberlere ise Uzman sosyal medya’dan öfke kustu.

Müjde Uzman’ın twitter’dan verdiği o cevaplar:

“Arkamdan koşarak gelip, aniden önüme geçip yüzüme flaş patlatırsan “nooluyo” olup refleksle elimi gözüme götürdüm izninizle! Ne paniği :)”

“Adım Soner ve Seçkin’le “aşk dedikodularına karışmış”.. Siz yasıyodunuz kimsenin bişeye karıştığı yok😂 YALANcısınız ya hani.. :)”

“Ben insan gibi”izin alsaydın keşke”dedim,”yoo almicam”dedikten sonra koşarak gittiği için arkasından”çekemezsin terbiyesiz”dedim doğrudur!”

“Çirkin saldırılarınızdan sinip susacağımı zannediyorsanız da yanılıyorsunuz.Haksızlığa hiç tahammülüm yoktur,yalan sektörünüze pabuç bırakmam”

“Siz beni 2dizide görüp”tanıdınız”ya güya,ben 17 yaşından beri sektördeyim,neyi neden nasıl yaptığınızı çok iyi bilirim.O yüzden..hadi ordan!”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı