Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Müjde Uzman, 3 Adam’a konuk oldu

Müjde Uzman, 3 Adam'a konuk oldu

Televizyon

Müjde Uzman, 3 Adam’a konuk oldu

Tv 8 ekranlarında, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un sunumu ile ekranlara gelen 3 Adam’ın bu hafta ki konukları Müjde Uzman ve Soner Sarıkabadayı oldu.

Her hafta olduğu gibi dikkat çeken konukları ile, seyircileri ve izleyenleri kahkahaya boğan 3 Adam’da, güzel oyuncu Müjde Uzman, hakkında pek de bilinmeyen yönleri açığa vurdu.

Futbol tutkunu olduğunu açıklayan Müjde Uzman, “Güzel oyuncu, tam bir futbol aşığı olduğunu ve futbolu yakından takip ettiğini” belirtti.

Geçmişe dair bu konuda ki anısını da paylaşan Müjde Uzman, şöyle bir örnek verdi:

“Babasına, kendi isteği doğrultusunda maç izlemek için eve spor yayını yapan kanalların olduğu paket aldırdığını kaydederek “1. lig, 2. lig, 3. ligler… Maçları izlemek için hafta sonu gelsin, yaz bitsin, ara bitsin maç seyredeyim derdim. Sırf tuttuğum takımı değil, bütün maçları seyrediyorum birde. Doğum günümü üçlü çektirip Beşiktaş Çarşı’da kutlamışlığım var” dedi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı