Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11.Bölüm Fragmanı (Eski Sezon 41.Bölüm)

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11.Bölüm Fragmanı (Eski Sezon 41.Bölüm)

Dizi Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11.Bölüm Fragmanı (Eski Sezon 41.Bölüm)

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümünde Sultan Murad’ın intikamı ahalinin gözünü korkuttu. Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon 11.bölüm fragmanı olan 41.bölüm de Osmanlı tarihi meraklılarını heyecanlandırdı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem ekranlara gelen bölümünde Farya’ya yapılanları cezalandırmak için, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölümünde olaya karışan çok sayıda insanı bir arada toplamıştır.

Öfkesi kendini aşan Murad’ın verdiği ceza da bu duruma tanıklık edenlerin kanını dondurmuştur. Gevherhan Sultan’ı, Silahdar’ın dairesine girerken gören Farya, Silahdar’ın kalbinde ki kişiyi anlar.

Sultan Murad ise, Farya’yı dokunulmaz kılmak için nikah kıyar. Bu nikah haremde duyurulduğunda ise en çok şaşıranlar Kösem ve Ayşe Sultan olur.

Ayşe Sultan nikah nedeni ile sinir krizleri geçirirken, Farya’da, Kösem Sultan’ın huzurundadır.

Şehzadeler arasında ise kavga çıkar. Kasım, kendini ihbar edenin Bayezıd olduğunu öğrenince aralarında yaşanan kavgayı ayıran ise Sultan Murad olacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11.Bölüm Fragmanı izle (Eski Sezon 41.Bölüm)

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı