Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi tadilata alındı

muhsin yazıcıoğlu kültür merkezi tadilata alıntı

Kültür Sanat

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi tadilata alındı

Sultanbeyli’de tadilata alınan Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde artık kitap kafe ve bilgi evi bölümleri de yer alacak.

Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan ve her ay pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Battalgazi Mahallesi Kubbe Caddesi üzerinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi tadilata alındı. Tadilat sonrasına yep yeni bir görünüme kavuşacak olan kültür merkezi kısa süre sonra tekrar hizmete açılacak. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi içerisinde daha önce etüt sınıfları olarak kullanılan bölümler artık kitap kafe olarak hizmete sunulacak.

Gençlerin yeni uğrak yeri olması beklenen kitap kafe şimdiden öğrencileri heyecanlandırdı. Diğer taraftan kültür merkezinin bazı bölümlerinin de bilgi evi olarak kullanılması planlanıyor. Ayrıca nikah sarayına bir de düğün salonu ekleniyor. Çevre düzenlemesi de en ince ayrıntısına kadar yapılacak olan kültür merkezine meydan ve prestij cadde de kazandırılacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı