Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Müge Anlı en çok konuşulan kadın programı oldu

Televizyon

Müge Anlı en çok konuşulan kadın programı oldu

Medya takip ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre, çok izlenen ve ekranlarda gündüz kuşağında yayınlanan kadın aktüel programları arasında reyting başarısı yanı sıra hakkında yapılan haberler ile en çok konuşulan kadın aktüel programı oldu.

Müge Anlı en çok konuşulan kadın programı oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programı ile karanlıkta kalan cinayetleri aydınlatması, kayıpların bulunması, ayrılıkları sonlandırması ile büyük beğeni toplayan Müge Anlı, Şubat ayında 116 haberle en çok konuşulan program oldu.

İnterpress’in her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği araştırmalara göre Şubat ayının lideri olan Müge Anlı’yı, Show Tv’de yer alan Zahide Yetiş programı 38 haberle takip ederek 2. sırada yer aldı.

Hatırlanacağı üzere Zahide Yetiş adlı program, Dr. olan konuğun ‘çıtır’ gafı ile günlerce konuşulmuştu. Program için yapılan haberlerin bir çoğuda bu gaf üzerine yazılmış haberlerden oluşuyor.

İlk 2 sıra bu programlar ile şekillenirken, 31 Haber ile Nursel’in Mutfağı 3. sırada, 20 haber ile Ebru Akel’in sunduğu ‘Kendine İyi Bak’ 4. sırada yer aldı.

5. sırada ise Fox Tv’de İnci Ertuğrul’un sunumu ile ekranlara gelen Kaybolan Çiçekler adlı program içinde Şubat ayında 18 haber yapıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı