Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mor ve Ötesi Nilüfer’i coşturdu

mor ve ötesi nilüfer konseri

Magazin

Mor ve Ötesi Nilüfer’i coşturdu

Rock müziğin ünlü gruplarından Mor ve Ötesi Bursa Nilüfer belediyesinin katkıları ile Nilüferde konser verdi.

Bursa Akademik Odalar Birliği Oditoryum’da düzenlenen Mor ve Ötesi konserinin biletlerine ilgi büyüktü öyle ki biletler günler öncesinden tükendi. Bilet kalmayınca grubun çok sayıda hayranı konseri merdivenlerde oturarak izlemek zorunda kaldı. Grup üyeleri Harun Tekin, Kerem Özyeğen, Burak Güven ve Kerem Kabadayı, hayranlarını coşturdu.

20’nci yılını kutlayan grup, sevilen parçalarını seslendirdi. Grubun solisti Harun Tekin, parça aralarında seyirciyle sohbet etti.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde yer almaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Harun Tekin, “İnsanlar içlerine kapanmışken, umutsuzken sizler bu konsere gelerek umut verdiniz. Umarım daha bir çok konserde bir araya gelerek şarkılarımızı söyleriz” dedi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı