Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mithat Can Özer ile Alina Boz aşk mı yaşıyor?

Magazin

Mithat Can Özer ile Alina Boz aşk mı yaşıyor?

Mithat Can Özer ile Alina Boz arasında aşk yaşandığı iddia ediliyor.

Dün Aleyna Tilki ile İbrahim Ümit Kantarcılar arasında aşk yaşandığı iddialarının hemen ardından Paramparça dizisinin başarılı çocuk oyuncusu Alina Boz hakkında bugün yeni bir iddia ortaya atıldı. Bugün ise Mithat Can Özer ile Alina Boz arasında aşk yaşandığı iddiaları gündeme oturdu.

İddialara göre bir süredir aşk yaşayan Mithat Can Özer ile Alina Boz, bu durumun belli olmaması için ellerinden geleni yaparken, bir yandan da aktif olarak herhangi bir şekilde aşk sorularına yanıt vermemesi aşk iddialarının daha fazla alevlenmesine neden oldu.

Sessiz Kalmak İstediler

Bir AVM’de arkadaşı ile birlikte görüntülenen Alina Boz, arkadaşı ile gezdiği sırada magazin ekiplerinin sorduğu sorulara yanıt vermeyerek tam aksine ”Mithat Can Özer ile Alina Boz aşkı” iddialarını cevapsız bıraktı. Aşk iddialarına yanıt vermeyen ünlü çocuk oyuncu, bununla birlikte ”ben herhangi bir şekilde özel hayatım ile ilgili sorulara yanıt vermek istemiyorum ve konuşmak istemiyorum” yanıtını vererek magazin ekiplerinin sorularını yanıtlamadan arkadaşı ile birlikte magazin ekiplerinin yanından yürüdü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı