Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mirgün Cabas, Tuba Ünsal’ın takipçisini fena bozdu

Mirgün Cabas, Tuba Ünsal'ın takipçisini fena bozdu

Genel

Mirgün Cabas, Tuba Ünsal’ın takipçisini fena bozdu

Geçtiğimiz günlerde ünlü şovmen Cem Yılmaz, eski sevgilisi ürün müdürü Özge Sabuncu ve güzel oyuncu Tuba Ünsal, önce spor, daha sonra akşam yemeği yiyerek, hep birlikte şovmenin evine gitmişlerdi.

Ünlü komedyen ile Özge Sabuncu’yu tanıştıran Tuba Ünsal’da o gece Cem Yılmaz’ın evine gidince sosyal medya’dan bir kullanıcı bunu Tuba Ünsal’a laf atmak için kullandı.

Ünsal’ın paylaştığı fotoğrafın altına, “evli ve çocuklu bir kadın olarak gece yarısı Cem Yılmaz’ın evinde ne işi olduğunu” yazması sonrasında aldığı cevap ise sert oldu.

Yalnız cevabı veren güzel oyuncu değil, eşi Mirgün Cabas’dı.

SANA NE ASLANIM?

Cabas, kullanıcıya, “Sana ne aslanım? Kendi hayatını düze çıkardın da sıra bizim hayatımıza bekçilik yapmaya mı geldi? Daha az magazin, daha çok kitap oku. Hadi bakalım” yanıtını verdi.

Tuba Ünsal’ın takipçileri de bu yorumu yazan kullanıcıya benzer tepkiler gösterince, kullanıcı çareyi hesabını kapatmakta bulunca, Cabas’da yazdığı mesajı sildi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı