Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Miray Daner’den ”göğüs küçültme” kararı

Magazin

Miray Daner’den ”göğüs küçültme” kararı

Miray Daner son dakika aldığı kararla şaşırtacak.

Vatanım Sensin dizisinin güzel oyuncusu Miray Daner son aldığı karar ile birlikte göğüslerini küçültme kararı aldı. Yeni aldığı bu karar ile birlikte daha küçük ancak eskisine oranla daha rahat göğüslere sahip olacağı öğrenilen ünlü oyuncunun göğüslerinin aşırı büyük olmasından dolayı zaman zaman yara sorunları yaşadığı, bununla birlikte göğüslerinin ağırlığının etkisi ile birlikte bel ve sırt ağrıları yaşadığı iddia edildi.

Bununla birlikte güzel oyuncunun spor yaparken çok zorlandığı, giydiği kıyafetlerin büyük göğüslerinden dolayı çok kötü olduğu düşüncesi ile birlikte bu radikal kararı aldığı açıklandı.

Miray Daner’in Kararı Çok Konuşulacak!

Miray Daner’in aldığı bu karar sosyal medya başta olmak üzere yakın çevresi tarafından sık sık konuşulacak gibi görünüyor. Hangi hastanede ve ne zaman göğüslerini küçültecek olduğu bilinmeyen güzel oyuncunun, göğüslerinin ne kadar küçülecek olduğu ve bu operasyon sonucunda istediği göğüslere kavuşup kavuşamayacak olduğu merak konusu. Ünlü oyuncunun dizideki karaktere can verdiği sırada genellikle kapalı kıyafetlerin role uygun olmasından dolayı açık kıyafetleri tercih edemediği biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı