Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli’yi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ajan olarak izleyeceğiz

meryem uzerli eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ajan suzan

Dizi Haberleri

Meryem Uzerli’yi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ajan olarak izleyeceğiz

Daha önce de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosuna katılacağı söylentileri dolaşan ünlü oyuncunun Eylül ayında 3. kadın oyuncu olmayı kabul etmemesi sonrası Meryem Uzerli’yi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izleme fırsatımız olmamıştı.

<

Ancak son günlerde tekrar adı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile anılmaya başlanan Meryem Uzerli’nin dizinin kadrosuna konuk oyuncu olarak katılması kesinleşti. Suzan adında ki canlandıracağı karakterin bir ajan olması nedeni ile dizi de güçlü bir karakteri canlandıracağı muhakkak. Ki Uzerli güçlü kadın rolüne uzak bir isim değil, özellikle de Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Osmanlı döneminin en güçlü kadınlarından biri olan Hürrem Sultan ile güçlü kadını oynamayı oldukça iyi başardığını söyleyebiliriz.

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Türkiye’de bir anda ünlenen ve ödül üstüne ödül alan güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl’dan ayrıldıktan sonra pek çok dizi teklifi almış ancak o dönem “tükenmişlik sendromu” yaşadığını belirten oyuncu dinlenmeye çekilmişti ve tabi hamilelik sürecini de unutmayalım. Meryem Uzerli’yi dizisi projesi olarak en son geçtiğimiz sezon Murat Yıldırım ile birlikte baş rolünde yer aldığı ve büyük umutlarla ekrana gelen ancak istenilen reytinglere ulaşamadığı için yayından kaldırılan Gecenin Kraliçesi dizisinde Selin karakteri ile izlemiştik. Sonrasında Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık gibi oyuncuların da yer aldığı Anamın Yarası adlı sinema filminde Mariya rolu ile izlediğimiz oyuncu uzun süredir ekranlardan yine uzaktı.

Konuk oyuncu olarak katılacağı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde henüz kaç bölüm oynayacağı kesinleşmeyen Uzerli bölüm başı için 50 bin TL ücret alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı