Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli’ye Ortadoğu’dan para yağıyor

Meryem Uzerli'ye Ortadoğu'dan para yağıyor

Magazin

Meryem Uzerli’ye Ortadoğu’dan para yağıyor

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile Türkiye’de olduğu kadar OrtaDoğu’da da büyük bir hayran kitlesine ulaşıp, ünlenen Meryem Uzerli, Ortadoğudan servet kazanacağa benziyor.

Muhteşem Yüzyıl ile birlikte Arap ülkelerinde ünü yayılan ve büyük bir hayran kitlesi edinen Uzerli, geçtiğimiz haftalarda iş amacı ile Arabistan’a gitmişti.

Başı kapalı fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan Uzerli’nin, bu hali de uzun süre sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almıştı.

Uzerli’nin, Arabistan ziyaretinin arkasında, kendi adını taşıyan kozmetik markasının tanıtımının yattığı öğrenildi.

Dubai ve Suudi Arabistan’a giderek kendi adını taşıyan kozmetik ürünleri için tanıtıma katılan Uzerli’nin ürünleri, en çok satılanlar listesinde zirveye oturdu.

Bir hafta içerisinde Dubai’de ki kozmetik ürünleri satışında en yüksek ciroyu elde eden ürünleri, Uzerli’ye servet kazandıracağa benziyor.

Kendi adını taşıyan kozmetik ürünleri, makyaj paleti, rimel ve eyeliner’dan oluşurken, fiyatı ise 270 Türk Lirası!


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı