Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli, yemek tabağını evine götürdü

Meryem Uzerli, yemek tabağını evine götürdü

Magazin

Meryem Uzerli, yemek tabağını evine götürdü

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan güzel oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz akşam bir restorandan çıkarken görüntülendi.

Arnavutköy’de düzenlenen bir davet icabet eden Meryem Uzerli, davetin gerçekleştiği mekandan ayrılırken, elinde tabakla çıkması dikkat çekti.

Basın mensupları, elindeki tabak ile ilgili sorular yöneltince de güzel oyuncu, “Çok beğendim eve götürüyorum” yanıtını vererek, gülümsedi.

Kısa süre önce eski sevgilisi Alp Özcan ile tekrar barışan güzel oyuncuya, ayrılık ardından devam eden ilişkisi de soruldu.

Uzatmalı sevgilisi ile olan ilişkisi için, “Süper her şey, çok güzel gidiyor” yanıtını veren Uzerli, daha sonra VIP aracı ile uzaklaştı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı