Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli, 5 ay sonra el ele!

Meryem Uzerli, 5 ay sonra el ele!

Magazin

Meryem Uzerli, 5 ay sonra el ele!

Şu sıralar Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin aylar önce ayrıldığı sevgilisi ile barıştığı iddiaları doğru çıktı.

Bir süre önce birlikte olduğu Alp Özcan ile 5 ay önce ayrılan güzel oyuncu, o dönemler ‘Doğru insanı bulamıyorum’ açıklamasında bulunmuştu.

Kısa süre önce Uzerli ve Özcan’ın bir mekanda birlikte eğlendikleri iddia edilmiş ancak fotoğraflanan bir kare olmadığı için iddia olarak kalmıştı.

Geçtiğimiz akşam el el yürürken görüntülenen Meryem Uzerli ve Alp Özcan, bir anda flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdılar.

Uzerli objektiflere yakalanınca, “Çok utanıyorum şu anda gerçekten. Bilemiyorum şimdi ne diyeceğimi” derken, daha sonra da “Geçen gün barıştık” dedi.

Güzel oyuncu, Ortadoğu’da kendi adını taşıyan kozmetik ürünü satışı ile de o hafta en yüksek ciroyu elde eden kozmetik ürünü olmuştu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı