Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem Uzerli 34 yaşına girdi!

Meryem Uzerli 34 yaşına girdi!

Yaşam

Meryem Uzerli 34 yaşına girdi!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Hürrem Sultan rolü ile Türkiye’nin tanıdığı ve sonrasında en çok aranan kadın oyuncuları arasına adını yazdıran Uzerli, bir yaş daha yaşlandı.

Son olarak sezon finali yapan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynayan dünyalar güzeli oyuncu, 34. yaşını ablasının hazırladığı sürpriz bir parti ile kutladı.

İstanbul-Almanya arasında resmen mekik dokuyan Meryem Uzerli, doğum günü nedeni ile kızını da alıp Almanya’ya ailesinin yanına gitti.

34 yaşına giren güzel oyuncu için ablası Canan Uzerli bir doğum günü partisi hazırladı. Meryem Uzerli, kendisi için hazırlanan parti de doyasıya eğlendi.

Doğum gününde parlak, mini bir saten kıyafet tercih eden Meryem Uzerli, her zaman olduğu gibi güzelliği ile de göz aldı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı