Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem 5. Bölüm Fragmanı Son Bölümün ardından yayınlandı mı?

Meryem 5. Bölüm Fragmanı Savaş Kazayı Yapanın Peşinde

Dizi Haberleri

Meryem 5. Bölüm Fragmanı Son Bölümün ardından yayınlandı mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem yeni bölümü ile ekranlara gelirken, yayınlanan son bölümün ardından haftaya yayınlanacak olan Meryem 5. Bölüm fragmanı da yayınlandı.

<

Meryem ile Oktay’ın bir ilişkisi olduğunu öğrenmesi sonrasında Güçlü, bu olayın peşine düşer ve gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır.

Meryem’in 4. bölümünde, Savaş, Meryem’i kaçırdıktan sonra Oktay da peşlerine düşer. Derin’in de geldiği dağ evinde yeni bir yüzleşme gerçekleşir. Meryem, kendisini yangından kimin çıkardığını sorgularken, Savaş kazanın ayrıntılarını öğrenmeye iyice yaklaşır.

Oktay’la ilgili olan gerçekleri adım adım öğrenen Meryem, ondan biraz daha uzaklaşır. Savaş, Meryem’in birini koruduğunu düşünür ve gerçeklere ulaşmak için Meryem’i Gülümser’e açtırdığı catering şirketinde işe aldırır. Yurdal, Turan’ı alt etmek için Oktay’dan yardım ister. Oktay, göz boyamak için Arif’i özel bir kliniğe yerleştirir. Meryem’e bir yalan daha söyler. Güçlü, Meryem’in peşindedir. Meryem ve Oktay’ın ilişkisini öğrenmek üzeredir.

Meryem 5. Bölümü ile 30 Ağustos 2017 Çarşamba günü yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında devam edecek. Dizinin yeni bölümü için de video paylaşıldı.

Meryem’in Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Savaş ateşlerin içinden Meryem’i kurtarır. Meryem, baygın halde onu kurtaranın Oktay olduğunu zanneder. Bu durum Oktay’ın işine gelecektir. Hastanede gözünü açan Meryem, Savaş’tan şikayetçi olmaz ama Oktay’ın baskılarına dayanamayıp Savaş için uzaklaştırma kararı çıkarttırır. Turan’ın, Meryem’in yakını olduğunu öğrenen Savaş, bu işte babasının parmağı olduğunu anlar. Meryem’den sorularının cevaplarını alana kadar peşini bırakmayacaktır. Meryem’in ağzından laf alamayan Savaş, Meryem’i kaçırır. Oktay deliye döner. Sırrının açığa çıkacağını düşünen Oktay, her şeyi yapabilecek durumdadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı