Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Erdoğan Aşk ve Mavi’ye veda etti

Merve Erdoğan Aşk ve Mavi'ye veda etti

Dizi Haberleri

Merve Erdoğan Aşk ve Mavi’ye veda etti

Çekimleri Nevşehir’de gerçekleşen, Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı Aşk ve Mavi’de bir ayrılık yaşandı.

Dün akşam ekranlara gelen Aşk ve Mavi’nin yeni bölümünde, Gülizar karakteri ile dizi de rol alan Merve Erdoğan, son kez çekimlerde yer aldı.

Gülizar karakteri rol gereği dizi de ölünce, Merve Erdoğan’da dizide son kez izleyici karşısına çıkmış oldu.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği dizide, Kenan Bal ve Işıl Yücesoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Birgül Ulusoy, Osman Karakoç, Alayça Öztürk ve Uğur Uzunel gibi isimler de yer alıyor.

Daha çocuk yaşlarında ekranlar ile tanışan Merve Erdoğan, Bücür Cadı adlı yapım ile tanınıp, evlerimize misafir olmuştu.

Daha sonra Arka Sıradakiler dizisi ile tekrar bir dizi projesinde yer alan Erdoağn, ardından Bir Ömür Yetmez, Emret Komutanım Yeniden ve Sevdaluk gibi yapımlarda yer almıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı