Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur’un Murat aşkı

Merve Boluğur'un Murat aşkı

Magazin

Merve Boluğur’un Murat aşkı

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile evli olan başarılı ve güzel oyuncu Merve Boluğur, eşine çok aşık olduğunu belirterek, dedikoduları da bir kenarı itti.

Geçtiğimiz günlerde evlerini ayırdığı, boşanma kararı aldıkları haberleri çıkan Dalkılıç ve Boluğur çiftinin menejeri, bu iddiaları yalanlamış, bu haberlerin bir aslı olmadığı açıklanmıştı.

Bu dedikoduların magazin gündemini meşgul ettiği bir süreçte, İçimdeki Fırtına dizisi ile Star Tv’de izleyici karşısına çıkan Merve Boluğur, Vogue dergisine röportaj verdi.

Boluğur, ayrılık iddiaları üzerine, dergiye evlilikleri ve ilişkilerinin durumu ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Eşine ne kadar aşık olduğu, konuşmasında ifade ettiği sözlerle belli olan Merve Boluğur, şu sözleri söyledi:

“Murat’ın en çok onun beni sahiplenmesinden, bana olan ısrarından ve duygusallığından etkilendim. Ben duygularını hemen açabilen biri değilim. Kendimi geri çekerim. Bunun üzerine biraz düşünülmesi ve oynanması lazım. Murat bu konuda hiç pes etmedi. Tüm açıklığı ve duygusallığıyla geldi; o güveni verdi. Çok iyi hissettim kendimi. Biz bir olduk. Daha çok kenetlendik. Murat’a çok aşığım.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı