Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur’dan eski eşinin aşk iddiaları hakkında yorum: Reklamlar!

Magazin

Merve Boluğur’dan eski eşinin aşk iddiaları hakkında yorum: Reklamlar!

Merve Boluğur eski eşinin aşk yaşadığı iddialarına yanıt verdiği iddia edildi.

Bir süre önce yaşadıkları şiddetli geçimsizlik sonucunda ayrılan ve bu süre sonunda zorlu bir hayat sürmeye başlayan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti, bugünlerde yeni dönemde daha zorlu süreçten geçiyorlar. Yaşadıkları kritik dönemi atlatmak istemelerine rağmen Murat Dalkılıç’ın bu sıralar aşk avcısı olarak tanınan ve bazı arkadaşlarının yakınından ayırdığı iddia edilen Hande Erçel ile aşk yaşaması Merve Boluğur’u da derinden etkilemiş durumda.

Tüm iddiaların hedefinde olan Hande Erçel bu ve buna benzer konular hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, güzelliği ile söz konusu olan ünlü oyuncunun yeni dönemde de daha fazla dikkat çekeceği tahmin ediliyor.

İddialar Bu Yönde

Merve Boluğur’un eski eşinin Erçel ile yaşadığı aşk iddiaları konusunda ”bu sadece bir reklam olma kampanyası” dediği iddia edildi. Hande Erçel’in daha fazla göz önünde olmak için bunu yaptığını düşündüğü iddia edilen Merve Boluğur’un daha önce herhangi bir şekilde buna benzer polemiklere girmediği, tam aksine yakın çevresi tarafından da oldukça fazla sevilen bir isim olduğu biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı