Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur’a aşk acısı kötü geldi!

Magazin

Merve Boluğur’a aşk acısı kötü geldi!

Merve Boluğur aşk acısına dayanamadı ve saçkırana yakalandı.

Merve Boluğur

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç geçtiğimiz aylarda boşanmış ve bu boşanma basının gündeminde çok fazla kalmasa da çok fazla dikkat çekmişti. Boşanma davasının hemen ardından herhangi bir şekilde yorum ve açıklama yapmamaları ile dikkat çeken çift, şimdilerde ise birbirlerinden ayrı ancak mutlu olmayan bir hayat sürmeye başladılar. En azından görünenlere göre Merve Boluğur’un mutsuz bir hayat sürmeye başladığı, evlilik acısından ötürü kritik sorunlar yaşadığı göze çarptı.

İddialara göre bir süre önce evlilik sonrasında sorunlar yaşamaya başlayan Merve Boluğur, saçkıran oldu. Saçlarının yumak yumak kırılması ve kopması dolayısı ile durumunun belli olmaması adına kuaföre giderek kısa saç stiline geçen Boluğur, magazin ekiplerinden yeni tarzı ile de kaçmayı başaramadı.

Eleştiriler Bir Yandan, Ayrılık Acısı Bir Yandan

Murat Dalkılıç ile ayrılmasının hemen ardından bir yandan sosyal medyanın eleştirileri, bir yandan evlilik acısından ötürü saçkıran hastalığına yakalanan Boluğur’un bununla ilgili herhangi bir doktora gidip gitmediğinin de en azından şu süreçte bilinmediği belirtildi. Konu hakkında gerek Dalkılıç, gerek ise Boluğur medyaya herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı