Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Merve Boluğur alyansı çıkarmış!

Merve Boluğur alyansı çıkarmış!

Magazin

Merve Boluğur alyansı çıkarmış!

Star Tv’de başlayan İçimdeki Fırtına dizisi ile ekranlara geri dönen Merve Boluğur ile geçen yıl evlendiği Murat Dalkılıç arasında ayrılık rüzgarları mı esiyor?

Dizisi beklenen ilgiyi görmeyen ve bu akşam final bölümü ile ekranlara gelecek olan İçimdeki Fırtına’nın güzel yıldızı Merve Boluğur’un parmağında alyans’ın olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Bir süre önce çift’in ayrıldığı, Dalkılıç’ın evi terk ettiği haberleri yer almış, hatta Dalkılıç’ın yakın çevresine ‘evlilik bana göre değil’ dediği iddia edilmişti.

Bu haberler çift tarafından yalanlanırken, ve her şeyin yolunda gittiği belirtilmişti.

Bu inkara rağmen, Etiler’de dolaşırken görüntülenen Boluğur’un parmağında alyansının takılı olmaması ise objektiflere yansıdı.

İlk evlendiklerinde parmaklarına alyans takmayan çift, “Tüm dünya evli olduğumuzu bildiği için alyansa gerek yok” demişti. Yüzüğün parmağında olmaması yine bu sebeple mi yoksa ayrılığın habercisi mi önümüzde ki günlerde belli olacağa benziyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı