Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Menejer Cem Tatlıtuğ, eşinden boşandı

Magazin

Menejer Cem Tatlıtuğ, eşinden boşandı

Türkiye’nin en önemli erkek oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi olan ve oyuncu menejerliği yapan Cem Tatlıtuğ, şiddetli geçimsizlik gerekçesi ile eşinden boşandı.

Menejer Cem Tatlıtuğ, eşinden boşandı

Cesur ve Güzel’in yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un ağabeyi, ENBE orkestrası solisti Burcu Özsoy ile olan evliliğini sonlandırdı.

25 Nisan 2013’de solist Burcu Özsoy ile, Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde Dünya evine giren menejer, 2015 yılında da bir erkek çocuk babası olmuştu.

Şiddetli geçimsizlik gerekçesi ile Aile mahkemesine başvuran çift, görülen davaları sonrasında evliliklerini resmen bitirdi.

Evlendiği gün kardeşine akıl veren Cem Tatlıtuğ, “Kıvanç en az 5-6 sene beklesin. Bir daha o fırsat ele geçmez. Benim yaş çoktan geçti. Nikah masasında ‘Hayır’ da diyebilirim” açıklamasında bulunmuştu.

Kardeşi Kıvanç Tatlıtuğ’da 2016 yılında Başak Dizer ile hayatını birleştirmişti.

Cem Tatlıtuğ, aynı zamanda bir çok önemli oyuncunun da menejerliğini yapıyor. No 309’un başrolü Furkan Palalı, Kara Sevda’nın iki önemli oyuncusu Toprak Sergen ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimleri bu isimler arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı