Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meltem Cumbul’da DJ oldu

Meltem Cumbul'da DJ oldu

Magazin

Meltem Cumbul’da DJ oldu

Fox ekranlarında yayınlanan olan Kırlangıç Fırtınası dizisinden, bebek oyuncu oynatılması gerekçesi ile ayrılan, uzun süredir dizi ve film sektöründe boy göstermeyen Meltem Cumbul, DJ oldu.

Şu sıralar moda olan ünlü isimlerin DJ’lik performansı sergilemesi kervanına, başarılı oyuncu Meltem Cumbul’da katıldı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Cumbul, referandum’da HAYIR oyu vereceği ile gündeme gelmiş, sosyal medyada bu açıklaması nedeni ile beğeni kadar eleştiri de almıştı.

Geçtiğimiz akşam bir arkadaşının doğum gününe katılan Meltem Cumbul, burada 1 saat kadar DJ’lik yaparken, performansı da dinleyenler tarafından beğenildi.

Sabah saat 04.00 civarında mekandan ayrılan Meltem Cumbul, dışarı da basın mensuplarının olduğunu öğrenince kaçmak için bir ‘arka kapı’ bulmaya çalıştı ancak mekanın arka kapısı yoktu!

Bu nedenle ön kapıdan çıkmak zorunda kalan başarılı oyuncu görüntülenmekten de kurtulamadı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı