Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Melike İpek Yalova, kariyeri hakkında konuştu

Melike İpek Yalova, kariyeri hakkında konuştu

Magazin

Melike İpek Yalova, kariyeri hakkında konuştu

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı İsabella Fortuna karakteri ile oyunculuk kariyerine start veren Yalova, daha sonra Karadayı dizisinde ‘Ayten’ karakterine hayat vermişti.

Son olarak Karadayı dizisinde rol alan ve daha sonra herhangi bir projede yer almadığı için 2 senedir ekranlardan uzak olan Yalova, açıklamalarda bulundu.

Kendisine bir çok teklif geldiğini ve bu projeleri de titizlik ile incelediğini belirten Yalova, “Ben kendime güveniyorum ve her rolü oynayabileceğimi düşünüyorum.” dedi.

Uygun bulduğu bir proje gelecek olursa elbette beni ekranda göreceksiniz diye sözlerine devam eden Yalova, komedi projelerinde de oynamak isterim dedi.

Yalova, kendisine yöneltilen dizi piyasasında unutulmaktan korkuyor musunuz? sorusuna ise, “Kendimi tekrarlamak istemiyorum. Farklı rollere bürünmeliyim. Komedide de oynamak isterim” cevabını verdi.

Sözlerine devam eden Yalova, “Piyasadan yok olmak gibi bir korkum yok. Çalışan insanın her zaman gündemi olur” diyerek sözlerini noktaladı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı