Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi için servet ödendi!

Magazin

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi için servet ödendi!

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinin dekorları için 4.5 milyon TL ödendi.

Ekranların yeni dizisi olması beklenen ve şimdiden hazırlıkların son gaz sürdüğü Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi ile ilgili Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugün köşesinde diziye harcanan parayı yazdı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğinde olması beklenen ve Osmanlı dönemini anlatacak olduğu belirtilen dizinin dekorları için Muhteşem Yüzyıl dizisinin dekorlarının satın alındığı açıklandı. Açıklamada 4.5 milyon TL ödenerek satın alınan bu dekorların dizide aktif ve ön planda kullanılacak olduğu açıklandı.

İstanbul’un Fethini Anlatacak

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinin bir yandan Osmanlı dönemini, bir yandan da İstanbul’un fethinin nasıl ve hangi aşamalardan geçilerek gerçekleştiğini göstereceği tahmin ediliyor. Elbette diziye dair henüz daha tam olarak bir açıklama ve bilgi bulunmazken, dizinin başarılı bir yapım olması bekleniyor.

Aktif olarak oyuncuları belli olmamasına rağmen dizinin oyuncularının da karaktere uyacak ve eski Türk tipi erkekleri yansıtacak fiziksel yeteneğe ve tip yapısına sahip oyuncular olacağı tahmin edilmekte. Dizide Kenan İmirzalıoğlu‘nun başrol oyuncusu olduğu, askerleri ve yardımcıları gibi isimlerin ise gizli tutulduğu belirtiliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı