Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Margot Robbie yeni filmi için güzelliğini feda etti!

Margot Robbie yeni filmi için güzelliğini feda etti!

Film Haberleri

Margot Robbie yeni filmi için güzelliğini feda etti!

Will Smith ile başrolünü paylaştığı Fokus ile yıldızı parlayan güzel oyuncu, Suicide Sqad: Gerçek Kötüler’de ki Harley Queen rolü filmi ile de zirveye tırmanmıştı.

<

Sonrasında ise ünlü oyuncu Leonardo Di Caprio ile başrolü paylaştığı Para Avcısı filminde rol alan seksi oyuncu, sektörün aranan isimleri arasına adını yazdırdı.

Esquire dergisi tarafından ‘yaşayan en seksi kadın’ ünvanına layık görülen Margot Robbie, 2 Oscar adaylığı bulunan Saoirse Ronan ile başrolü paylaşacağı yeni filmi için tanınmaz hale geldi.

Kraliçe 1.Mary’e mümkün olduğu kadar benzetilebilmek için saatlerce makyaj yapılan seksi oyuncu adeta bambaşka biri oldu.

Robbie’nin rol alacağı Mary Queen of Scots filminin senaryosunu Michael Hirst ile Penelope Skinner yazarken, yönetmen koltuğunda ise Josie Rourke oturacak.

FİLM KONUSU

16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart, 18 yaşında dul kalır ve omuzlarına yeniden evlenme baskısı yüklenir. Mary bunun yerine yurdu İskoçya’ya geri döner ve hakkı olan tahtı geri ister. Fakat İskoçya ve İngiltere’nin yönetimi etkileyici genç Kraliçe Elizabeth’in yönetimi altındadır. İki genç kraliçe erkek egemen bir dünyada hem tahtta hem de aşkta rakip konumundayken bağımsızlığa karşı evlilik oyununu nasıl oynayacaklarına karar vermelidir. Bu süreçte yaşanan ihanetler, isyanlar ve entrikalar tarihin akışını belirleyecektir…

İşte yaşayan en seksi kadının film için dönüştüğü hali:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı