Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Maleficient 2 filminin senaryo çalışmaları devam ediyor

Maleficient 2 filminin senaryo çalışmaları devam ediyor

Film Haberleri

Maleficient 2 filminin senaryo çalışmaları devam ediyor

Ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin başrolünde yer alıp, kariyerinin en yüksek hasılatını elde ettiği, kötü cadı Maleficent’in devam filmi olan 2. filmi için senaryo çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Uyuyan Güzel masalının kötü karakteri, cadı Maleficient, ilk filmi ile Dünya genelinde 100 milyon dolarlık bir hasılat elde ederek, Jolie’nin kariyerindeki en yüksek hasılatı yakaladığı filmin ikincisi bomba gibi dönecek!

Senaryosuna katkıda bulunduğu ve yönetmenliğini yaptığı First They Killed My Father filmi için Telluride Film Festival’inde soruları yanıtlayan güzel oyuncu, Maleficient filminin devamının geleceğini müjdeledi.

“Devam filmi için oldukça heyecanlıyım. Senaryonun çalışmaları devam ediyor. Maleficent çok sağlam bir devam halkası ile geri dönecek” diyen Angelina Jolie, şimdiden izleyicilerde büyük bir merak uyandırdı.

İlk filmde Angelina Jolie’ye, Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley ve Brenton Thwaites gibi isimler eşlik etmiş, Disney yapımı film uluslararası çapta büyük bir gişe başarısı yakalamıştı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı